Atpakaļ uz jaunumiem 7/12/2015 Taureņa efekts

Pieredzes diena Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā

Labdarības kampaņas Taureņa efekts ietvaros, bērnunamu audzēkņi no Rīgas, Valmieras un Ventspils apmeklēja pieredzes dienu Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā. Foto autors: Jekaterīna Rogovenko.

Pirmajā pasākuma daļā jaunieši uzzināja par mācību iestādi – kādi ir koledžas mācību virzieni, iestājpārbaudījumi un kādas iespējas un pienākumi ir topošajiem ugunsdzēsējiem. Direktora vietnieks, Vilis Students, organizēja informatīvo ekskursiju, kuras laikā parādīja jauniešiem skolas bibliotēku, lekciju auditorijas un ugunsdzēsības izmēģinājumu laboratoriju. Otrajā pasākuma daļā bērniem tika dota iespēja apskatīt dažādas ugunsdzēsības automašīnas un izmēģināt ugunsdzēsēju aprīkojumu. Pieredzes dienas laikā ugunsdzēsēju brigāde un otrā kursa studenti dālijas ar savu pieredzi un interesantiem stāstiem.

Izsakām lielu pateicību Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam, un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžai par interesanto pasākumu, kura laikā jaunieši uzzināja daudz noderīgas informācijas!