Atpakaļ uz jaunumiem 1/12/2015 Taureņa efekts

Gardā Pieredzes diena viesos pie Madam Brioš

Labdarības kampaņas Taureņa efekts ietvaros audzēkņi no bērnunama “Sprīdītis” piedalījās kulinārijas meistarklasē kafejnīcā “Madam Brioš”.

Pieredzes dienā bērni apmeklēja kulināro studiju “Madam Brioš” Jūrmalā, kur katram tika dota iespēja pagatavot savu picu pavāra Sergeja Markova vadībā. Gatavošanas procesā audzēkņi uzzināja par pavāra profesiju, par šīs darba sfēras iespējām un niansēm. Sergejs Markovs aktīvi un atklāti dalījās savā dzīves pieredzē: “Visi sāk ar mazumiņu. Savā laikā es arī nomazgāju milzumdaudz netīro trauku, nomizoju tonnu kartupeļu un sagriezu kilometrus dārzeņu. Palīdzēju virtuvē, strādāju par bārmeni, bet vienmēr centos pilnveidoties un apgūt jaunas lietas. Bet šodien dalos savā pieredzē un vienmēr esmu ļoti laipns pret palīgiem un praktikantiem. Galvenais ir atcerēties, ka sasniegt kaut ko var tikai daudz strādājot!”

No sirds pateicamies kafejnīcas “Madam Brioš” komandai par lielisko un garšīgo pasākumu un Marijai Boiko par aktīvu iesaistīšanos pieredzes dienas organizēšanā!