Atpakaļ uz jaunumiem 9/12/2015 Taureņa efekts

Pieredzes diena ar Coffee Inn kafijas tasīti

Labdarības kampaņas Taureņa efekts ietvaros konsultatīvā dienas centra Torņakalns audzēkņi uzzināja kafijas eliksīra rašanās stāstu, kā arī pagatavoja savu dzērienu no Etiopijas kafijas pupiņām. Foto autore: Jekaterīna Rogovenko.

Pieredzes dienas laikā centra audzēkņi apmeklēja populārā tīkla Coffee Inn kafejnīcu, kur noklausījās aizraujošu kafijas dzēriena izcelsmes leģendu, redzēja zīmēšanas ar piena putām paņēmienu daudzveidību, kā arī uzzināja par speciālu zīmēšanas tehniku ar karameļu mērci. Lekcijas gaitā bērniem tika dota iespēja pašiem sajust kafijas gatavošanas veidu atšķirību. Griezt kafijas dzirnaviņas vienas kafijas tasītes dēļ izrādījās sarežģītāks uzdevums nekā kafijas aparāta ieslēgšanas pogas piespiešana.

“Īstiem cienītājiem garda kafija ir svaiga gaisa malks rītos un vakaros. Galvenais, ir jāatceras, ka bagātīga kafijas garša un aromāts balstās uz trim vaļiem: aeroprese, svaigas kafijas pupiņas un ūdens kvalitāte — ideāla dzēriena recepte ir gatava,” norādīja Coffee Inn barista.