Atpakaļ uz jaunumiem 13/3/2023 Taureņa efekts

Sākoties pavasarim, atjaunots Latvijas bērnunamu vajadzības saraksts

Esam aptaujājuši Latvijas bērnunamus un atjaunojuši Latvijas bērnunamu vajadzību sarakstu, tajā redzēsi visas nepieciešamās lietas bērnunamiem pavasara sezonai, tādējādi atvieglojot ziedojumu izvēli.

Tika noskaidrots, ka bērnunamos, kas atrodas Kurzemes reģionos, nepieciešamas dažādas galda spēles kā kārtis, scrabble un šahs, kā arī biļetes uz dažādiem pasākumiem, lai bērni iegūtu jaunu pieredzi un jaunus draugus. Taču Zemgales reģiona aprūpes centros visvairāk trūkst sporta intervāls, piemēram, basketbola un volejbola bumbas.

Tika arī noskaidrots, ka Latgales reģiona bērnunamos trūkst mājokļa materiāli kā piemēram, dīvāni, plaukti, galdi un dažādi rokdarbu materiāli (krāsas, diegi, adatas, kartons, u.c.). Savukārt Vidzemes reģiona aprūpes centros visbiežāk ir vajadzīgs, jau iepriekš minētais, sporta intervāls (pievilkšanās stieņi, svara bumbas, u.c.) un ekskursijas uz muzejiem, zoodārzu, teātri un kino. Vidzemes bērnunami arī labprāt apmeklētu radošās darbnīcas un iepazītu dažādus profesiju pārstāvjus pieredzes dienās.

Labdarības biedrība “Taureņa efekts” bērnunamu vajadzības aptauju veic katru ceturksni, lai bērnunamus nodrošinātu ar sezonai nepieciešamām precēm. Vajadzības saraksts Tev būs kā palīgs ziedojumu izvēlei. Biedrība “Taureņa efekts” sadarbojas ar uzņēmumu “DPD Latvija”, tādejādi ziedojumi bērnunamos tiks nogādāti bez maksas. Ziedojumus var nodot, rakstot uz e-pastu info@taurenaefekts.lv vai zvanot pa tālruni +371 26538636. Aktuālais Latvijas bērnunamu vajadzību saraksts pieejams šeit: https://taurenaefekts.lv/wp-content/uploads/2023/03/Latvijas_bernunamu-vajadzibu_saraksts_2023_marts.pdf