Atpakaļ uz jaunumiem 2/2/2023 Taureņa efekts

Liepājā, Ventspilī un Jūrmalā uzstādīti informatīvi stendi par ēku atjaunošanu un energoefektivitāti

Uzsākta informatīvā kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!”, kuras ietvaros Liepājā, Ventspilī un Jūrmalā izvietoti interaktīvi digitālie stendi, skaidrojot informāciju par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un energoefektivitāti.

Informatīvie stendi no 01.02. līdz 15.02. būs pieejami apskatei un lietošanai Liepājas Bibliotēkā “Libris” Daugavas ielā 11, Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2 un Jūrmalas Centrālajā bibliotēkā Strēlnieku prospektā 30.

Digitālajos stendos iespējams uzzināt informāciju par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu un siltināšanu – pa soļiem par to, kas jādara, lai veiktu renovāciju. Tajos skaidrota informācija par to, kāpēc nepieciešams atjaunot ēkas. Iekļauti interesanti fakti par veiksmīgi realizētajiem projekti, kā arī aprakstīta informācija par finansēšanas modeļiem, valsts un Eiropas Savienības atbalstu projektu realizēšanā.

No februāra līdz aprīlim stendi būs pieejami arī citās lielākajās Latvijas pilsētās – Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Ogrē, Rēzeknē, Rīgā un Valmierā. Lai informācija būtu pieejama iespējami plašākai auditorijai, stendi tiks izvietoti sabiedriskās ēkās, piemēram, pilsētu bibliotēkās vai kultūras namos.

Informatīvā kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!” tiek realizēta ar Latvijas vides aizsardzības fonda finansiālo atbalstu. Kampaņas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni, skaidrojot ēku atjaunošanas efektivitāti un nepieciešamību, kā arī ēku energoefektivitātes jautājumu risināšanu, atbilstoši valsts piedāvāto līdzfinansējumu iespējām. Par publikācijas saturu atbild biedrība “Taureņa efekts”.

Kampaņa “Gribu dzīvot efektīvi!” tiek īstenota no Valsts reģionālās attīstības aģentūras budžeta apakšprogrammas „Vides aizsardzības projekti” dotācijām.