Atpakaļ uz jaunumiem 10/12/2010 Taureņa efekts

Palīdzi un iepriecini sevi un savus mīļos!

Latvijā ir daudz bērnu namu, kuriem dažkārt trūkst visnepieciešamāko lietu: zobu pastu, veļas mazgājamo pulveru, apģērba un citu mantu, bez kurām mūsu ikdiena šķiet neiedomājama. „Taureņa Efekta” organizētāji ir aptaujājuši bērnu namus un sastādījuši viņu vajadzību sarakstu. Šajās pirmssvētku dienās mēs visi kopā varam palīdzēt bērnu namu audzēkņiem, uzdāvinot viņiem vienkāršas, bet tai pat laikā tik ļoti nepieciešamās lietas! Taču atcerieties iepriecināt arī sevi – ar pozitīvām emocijām un mazām dāvaniņām, kuras esam Jums sarūpējuši.
„Taureņa Efekta”  draugi Olga Kazaka un Diana Germane tieši Jums sarūpējušas nelielas dāvanas – pašu vārītās ziepes, pašu darinātos eglītes rotājumus un rotas. Lai tie iepriecina Jūs tāpat kā jūsu dāvanas iepriecinās bērnu namu audzēkņus!
Kā Jūs varat palīdzēt?
– Uzziniet, kā Jūs varat palīdzēt:  http://www.taurenaefekts.lv/old/vajadzibas_all.pdf
– Izvēlieties Bērnu namu, sagatavojiet dāvanu un aizvediet to pašrocīgi vai nosūtiet to ar kurjerpasta DPD starpniecību, kas nogādās Jūsu dāvanu bezmaksas (Zvaniet pa tālruni 67387284 un norādiet, ka dāvana tiek sūtīta kampaņas „Taureņa Efekts” ietvaros)!
– Uzrakstiet mums komentāru Facebook vai Twitter norādot bērnu namu, kuram ir nosūtīta Jūsu dāvana.
– Izvēlieties iepatikušos dāvanu sev  un uzrakstiet komentārā zem fotogrāfijas, ka esat to rezervējuši (katra dāvana ir pieejama vienā eksemplārā, taču dāvanu klāsts tiks papildināts).
– Nāciet pie mums ciemos 25.decembrī plkst.13.00 un saņemiet savu dāvanu.
Turklāt, visi akcijas dalībnieki ir mīļi aicināti piedalīties foto sesijā un video apsveikumā Latvijas bērnu namiem, kuri notiks uzreiz pēc tam, kad saņemsiet dāvanu.
Steidzieties! Dāvanu skaits ierobežots!

Mēs būsim priecīgi saņemt Jūsu atbalstu. Taču ja nevarēsiet akcijā piedalīties paši, pārsūtiet šo ziņu saviem draugiem. Pat nelielam darbam var būt nozīmīgas sekas!