Atpakaļ uz jaunumiem 11/8/2014 Labu darot

Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros jau trešā grūtniecība

„Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros, kuras laikā tiek vākti ziedojumu līdzekļi, lai palīdzētu Latvijas ģimenēm piepildīt sapni par sen gaidīto mazuli, veicot medicīnisko apaugļošanu, ir apstiprināta jau trešā pozitīvā grūtniecībā. Šoreiz mazulis gaidāms ģimenei no Zemgales,” informē Laila Vārtukapteine, SIA „ELVI Latvija”, kas ir galvenā neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja un idejas autore, komercdirektore.

„Bērns ir laimīgākais ģimenes piepildījums, tāpēc patiesi liels gandarījums par kampaņas rezultātiem! Ar prieku atbalstām neauglības ārstēšanas kampaņu un visām trim ģimenēm novēlam stipru veselību un mierīgu bērniņa gaidīšanas laiku. Savukārt tām ģimenēm, kas vēl veic nepieciešamās sagatavošanas procedūras, – izturību, tuvinieku sapratni un atbalstu,” novēl Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs.

„Kampaņas ietvaros aicinām ikvienu Latvijas ģimeni nesadzīvot ar diagnozi „neauglība”, nepaturēt problēmu sevī, bet rīkoties un pieteikties kampaņai, zvanot uz klīnikas EGV reģistratūru – 67278183,” aicina Māris Arājs, klīnikas EGV, kas arī ir viena no galvenajām kampaņas atbalstītājām, vadītājs.
Ziedojumu līdzekļu vākšanas kampaņa, lai palīdzētu Latvijas ģimenēm, kam ir diagnosticēta neauglība, un veicinātu Latvijas demogrāfiju, ilgs līdz 2014.gada 31.decembrim. „Arī šogad rīkosim pasākumu, kura laikā atkal noteiksim tās ģimenes, kurām tiks pilnībā apmaksāts medicīniskās apaugļošanas kurss. Papildu informācija par pasākumu tiks izvietota biedrības un kampaņas atbalstītāju mājaslapās, kā arī sociālajos tīklos,” skaidro L.Vārtukapteine.

„Pateicamies ikvienam, kas ziedojot vai vienkārši ar labām domām atbalstot, vēlas palīdzēt kādai ģimenei kļūt laimīgākai. Tā visa rezultāts – veseli un ņipri bērni – patiesi ir ļoti skaists un aizkustinošs,” komentē mājsaimniecības lielveikala „DOMO”, kas ir viens no kampaņas atbalstītājiem, finanšu direktore Juta Jākobsone-Ābola.

Ja arī Tu vēlies palīdzēt kādai ģimenei īstenot sapni par sen gaidīto bērniņu:
• ziedo speciālajās akcijas kastītēs, kas atrodas visos veikalos ELVI, „DOMO”, „AlkOutlet”, ātrās ēdināšanas restorānos „Hesburger” un klīnikā EGV,
• zvani 90006282 (viens zvans ir 1,42 eiro) vai
• veic pārskaitījumu uz ziedojuma kontu LV37HABA0551034195731.

Padarīt Latviju bagātāku aicina biedrība „Labu darot” ar nacionālo mazumtirgotāju ELVI, klīniku EGV, mājsaimniecības lielveikalu „DOMO”, ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi „Hesburger”, veikalu-noliktavu „AlkOutlet” un dzelzceļa starptautisko pasažieru pārvadātāju „L-Ekspresis”. Papildu informāciju par kampaņu var meklēt biedrības „Labu darot” mājaslapā: www.labudarot.lv.