Atpakaļ uz jaunumiem 4/8/2014 Labu darot

Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros jau otrā grūtniecība

„Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros, kuras laikā tiek vākti ziedojumu līdzekļi, lai palīdzētu Latvijas ģimenēm piepildīt sapni par sen gaidīto mazuli, veicot medicīnisko apaugļošanu, jau otrā ģimene (un šoreiz arī no Vidzemes) ir sava bērniņa gaidībās!” informē Laila Vārtukapteine, SIA „ELVI Latvija”, kas ir galvenā neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja un idejas autore, komercdirektore. „Tā ir jau otrā grūtniecība neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros – par pirmo klīnika EGV mūs informēja maijā.”

„Pērn, atsaucoties biedrības „Labu darot” aicinājumam un iesaistoties kampaņā, uzstādījums bija palīdzēt vismaz piecām ģimenēm no visas Latvijas – pa vienai no Rīgas, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales. Taču jau uz pagājušā gada Ziemassvētkiem rezultāti pārspēja gaidīto – pateicoties cilvēku un uzņēmēju atbalstam, tika saziedoti tik daudz līdzekļu, lai sapni par savu sen gaidīto mazuli varētu piepildīt pat desmit Latvijas ģimenes – pa divām no katra reģiona!” skaidro L.Vārtukapteine.

„Mums ir liels gandarījums un prieks par kampaņas, ko atbalsta arī ātrās ēdināšanas restorānu ķēde „Hesburger”, rezultātiem! Bērns ir lielākais un laimīgākais ģimenes piepildījums, tāpēc abām ģimenēm no Vidzemes novēlam stipru veselību un mierīgu bērniņa gaidīšanas laiku, savukārt tām ģimenēm, kas vēl veic nepieciešamās sagatavošanas procedūras, izturību, tuvinieku sapratni un atbalstu,” novēl Ieva Salmela, „Hesburger” attīstības direktore Baltijas valstīs.

„Kampaņas ietvaros aicinām ikvienu Latvijas ģimeni nesadzīvot ar diagnozi „neauglība”, nepaturēt problēmu sevī, bet rīkoties un pieteikties kampaņai, aizpildot elektronisko pieteikuma formu klīnikas EGV mājaslapā: http://ejuz.lv/mazulis!” aicina Māris Arājs, klīnikas EGV, kas arī ir viena no galvenajām kampaņas atbalstītājām, vadītājs.

Ziedojumu līdzekļu vākšanas kampaņa, lai palīdzētu Latvijas ģimenēm, kam ir diagnosticēta neauglība un veicinātu Latvijas demogrāfiju, ilgs līdz 2014.gada 31.decembrim. „Arī šogad rīkosim pasākumu, kura laikā atkal noteiksim tās ģimenes, kurām tiks pilnībā apmaksāts medicīniskās apaugļošanas kurss. Papildu informācija par pasākumu tiks izvietota biedrības un kampaņas atbalstītāju mājaslapās, kā arī sociālajos tīklos,” skaidro L.Vārtukapteine.

Ja arī Tu vēlies palīdzēt kādai ģimenei īstenot sapni par sen gaidīto bērniņu:
• ziedo speciālajās akcijas kastītēs, kas atrodas visos veikalos ELVI, „DOMO”, „AlkOutlet”, ātrās ēdināšanas restorānos „Hesburger” un klīnikā EGV,
• zvani 90006282 (viens zvans ir 1,42 eiro) vai
• veic pārskaitījumu uz ziedojuma kontu LV37HABA0551034195731.

Padarīt Latviju bagātāku aicina biedrība „Labu darot” ar nacionālo mazumtirgotāju ELVI, klīniku EGV, mājsaimniecības lielveikalu „DOMO”, ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi „Hesburger”, veikalu-noliktavu „AlkOutlet” un dzelzceļa starptautisko pasažieru pārvadātāju „L-Ekspresis”. Papildu informāciju par kampaņu var meklēt biedrības „Labu darot” mājaslapā: www.labudarot.lv.