Atpakaļ uz jaunumiem 13/8/2014 Taureņa efekts

Sagatavosim bērnunamu audzēkņus skolai

Tirdzniecības centrā Spice no 15. augusta līdz 1. septembrim norisināsies kampaņas “Taureņa efekts” un DPD Latvija labdarības akcija “Piegādā nākotni!”, kuras laikā ikviens tiek aicināts ziedot skolas mantas bērnunamu audzēkņiem. Ziedot skolas preces varēs līdz pat septembrim labdarības stendā DPD PAKU BODE, t/c Spice 2.stāvā (blakus Double Coffee). Visas dāvanas bezmaksas tiks piegādātas uz jebkuru Latvijas bērnunamu.

Labdarības akcijas ietvaros ir izveidots speciāls saraksts, kurā apkopotas visu Latvijas bērnunamu skolas lietu vajadzības. “Labdarības kampaņas Taureņa efekts aptauja parādīja, ka šī mācību gada uzsākšanai bērnunamu audzēkņiem ļoti vajadzīgi rakstāmpiederumi un papīrs: zīmēšanai, aplikācijām, darbu izdrukāšanai un citām lietām. Pastāvot reģionālām atšķirībām esam noskaidrojuši, ka audzēkņiem Kurzemē ļoti vajadzīgs apģērbs, Vidzemē — plastilīns un krītiņi, Zemgalē — burtnīcas, Latgalē — apģērbs, burtnīcas un lineāli. Interneta vietnē  www.taurenaefekts.lv/skolai2014 pastāvīgi būs pieejams detalizēts jaunākais vajadzību saraksts, no kura tiks dzēstas jau saziedotās vajadzības. Ceru, ka ļoti drīz vajadzību saraksts būs tukšs,” saka labdarības kampaņas “Taureņa efekts” rīkotāja Olga Kazaka.

“Ar iesaistīšanos šajā projektā mēs, sadarbībā ar partneriem, vēlamies īstenot svarīgu un atbildīgu darbu – nodrošināt bērniem visā Latvijā tik ļoti nepieciešamo skolas lietu pieņemšanu un piegādi. Kopā ar burtnīcām, rakstāmpiederumiem, mugursomām un citām vajadzīgām lietām, mēs visi palīdzēsim bērniem doties ceļā pretim zināšanām un nākotnes panākumiem. Mūsu labdarības DPD PAKU BODE punktā T/C Spice būs pieejami visu bērnunamu adrešu un bērniem nepieciešamo lietu saraksti, kā arī kastes sūtījumu iesaiņošanai,” norāda DPD Latvija valdes priekšsēdētājs Ainārs Gilis.

Kā pateicību par dāsnumu, 50 pirmie ziedotāji saņem bezmaksas kuponus kafijai restorānā Double Coffee un vēl 100 ziedotāji iegūs kuponus ar 30% atlaidi kafijas iegādei t/c Spice restorānā Costa Coffee, kā arī pateicības aploksnes ar pārsteigumiem no kampaņas partneriem.