Atpakaļ uz jaunumiem 20/12/2022 Taureņa efekts

Atjaunots bērnunamu vajadzības saraksts ziemas sezonai

Esam noskaidrojuši Latvijas bērnunamu vajadzības un atjaunojuši Latvijas bērnunamu vajadzību sarakstu ziemas sezonai. Tā kā ziemā iekštelpās spēlēt futbolu, basketbolu vai citas aktīvas spēles nav tik viegli, Latvijas bērnunami būtu pateicīgi saņemt dažāda veida galda spēles, piemēram, galda hokeju, galda tenisu un Lego vai atjautības spēles kā šahu, dambreti un kārtis.

Noskaidrojām, ka bērnunami vēlas apmeklēt radošās darbnīcas un iepazīt dažādus profesiju pārstāvjus jeb apmeklēt Pieredzes dienas. Pieredzes dienā bērnunami uzņem, vai bērnunama bērni viesojas pie dažādu profesiju pārstāvjiem, lai jomu speciālisti dalītos zināšanās un iedvesmotu bērnus savai nākotnes karjerai.

Ja vēlies ziedot bērnunamiem, apskati vajadzības sarakstu, kas palīdzēs saprast, kādas materiālās un nemateriālās vajadzības nepieciešamas katrā no Latvijas bērnunamiem. Tā kā labdarības biedrība “Taureņa efekts” sadarbojas ar uzņēmumu “DPD Latvija”, ziedojumi bērnunamos tiks nogādāti bez maksas. Ziedojumus var nodot, rakstot uz e-pastu info@taurenaefekts.lv vai zvanot pa tālruni +371 26538636. Aktuālais Latvijas bērnunamu vajadzību saraksts pieejams šeit: https://taurenaefekts.lv/wp-content/uploads/2023/02/Latvijas_bernunamu-vajadzibu_saraksts_2022_decembris.pdf