Atpakaļ uz jaunumiem 17/12/2018 Taureņa efekts

“Grinčs” aicina bērnu namu audzēkņus uz “Multikino”

Rosinot Ziemassvētku gaidīšanas prieku un pozitīvu noskaņu, labdarības kampaņas “Taureņa efekts” ietvaros piektdien, 14.decembrī, plkst. 15:30 modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, kinoteātrī “Multikino”, notika īpašs multfilmas “Grinčs” seanss, ko bez maksas apmeklēja 130 bērni un jauniešiem no bērnu namiem un aprūpes centriem visā Latvijā.

Par pasākuma norisi un patīkamu atmosfēru rūpējās “Rīga Plaza” un “Multikino”, nodrošinot īpašus gardumus ikvienam seansa apmeklētājam, kā arī parūpējoties par visām ērtībām vienā no moderni aprīkotajām kinozālēm.

“Ja visu gadu aktīvi strādājam pie tā, lai bērnu namu audzēkņi iegūtu jaunu pieredzi un plašāku skatījumu uz dzīvi un iespējām, tad svētku gaidīšanas laiks ir brīdis, kad apstāties no ikdienas steigas un saņemt pēc iespējas vairāk pozitīvu emociju, par ko šogad varam teikt lielu paldies “Rīga Plaza” un “Multikino”” stāsta “Taureņa efekts” idejas autore Olga Kazaka, atgādinot, ka Ziemassvētki nav tikai dāvināšanas laiks, bet gan brīdis, kad atvērt sirdi labestībai pret sev tuvajiem un, iespējams, pat tiem, kuriem šī labestība jo īpaši nepieciešama.

Runājot par pirmssvētku pozitīvajām emocijām, kas pēdējās dienās valda modes un izklaides centrā, “Rīga Plaza” mārketinga vadītāja Urzula Spickus stāsta: “Kamēr cilvēki tver mirkli un īpašas sajūtas mūsu Ziemassvētku pasākumos, vēlamies iepriecināt arī tos, kuriem svētku noskaņu nebūs iespējams gūt ģimenes un tuvinieku lokā. Kaut arī tieši Ziemassvētku laiks iet roku rokā ar labestību un sirsnību, plānojam šādus labdarības pasākumus organizēt arī turpmāk – visa gada garumā -, jo iepriecināt citus ir svarīgi arī ierastajā ikdienas ritmā.”

Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” regulāri notiek dažādi pasākumi un izstādes gan apmeklētājiem, gan īpaši pieaicinātiem viesiem. Tiek plānots, ka labdarības kino seansi sadarbībā ar biedrību “Taureņa efekts” bērnu namu jauniešiem tiks organizēti arī nākotnē.

Labdarības kampaņa “Taureņa efekts” tiek realizēta jau kopš 2009.gada ar mērķi caur profesionālo pieredzi veicināt bērnu namu audzēkņu izpratni par nākotnes iespējām un mērķiem. Projekta ietvaros jau notikušas vairāk nekā 90 pieredzes dienas dažādos Latvijas uzņēmumos, kā arī sadarbībā ar partneriem tiek regulāri organizēti izglītojoši izklaides pasākumi.