Atpakaļ uz jaunumiem 4/11/2018 Taureņa efekts

Pieredzes diena sauso būvmaisījumu ražotnē SIA “Sakret”

Viesojoties uzņēmumos, mums ir svarīgi, ka bērnu namos dzīvojošie jaunieši atklāj sev jaunu pasauli, vēl neiepazītas iespējas un varbūt pat atrod savu nākotnes aicinājumu. Šajā pieredzes dienā kopā ar vairāk nekā 20 jauniešiem no ārpusģimeņu iestādēm visā Latvijā  savas iespējamās nākotnes profesijas pētījām valstī lielākajā sauso būvmateriālu ražotnē SIA “Sakret”.

Pasākuma dalībniekus sagaidīja uzņēmuma mārketinga vadītājs Kārlis Bikšus, kurš pastāstīja ne tikai par dažādajām profesijām, kuras tiek pārstāvētas lielajā rūpnīcā, tostarp laborants, ražošanas ceha vadītājs, tehnikas operatori, noliktavas pārziņi, pārdošanas projektu vadītāji u.c., bet arī uzskatāmi nodemonstrēja ražošanas  procesu un telpas, apjomīgās iekārtas, kā arī stāstīja par “Sakret” vēsturi.

Ekskursijas laikā jaunieši vēroja sauso maisījumu ražošanas procesu, apmeklēja maisījumu un krāsu laboratoriju, ražošanas cehus un noliktavas. Laboratorijas vadītāja Baiba dalībniekiem pastāstīja par savu pieredzi, kā uzreiz pēc studijām uzsāka darbu uzņēmumā, savukārt krāsu ceha vadītājs dalījās savā 11 gadu darba pieredzē un izaugsmē, strādājot rūpnīcā. Jaunieši ar lielu interesi klausījās darbinieku stāstos, uzdeva jautājumus un savā starpā apsprieda kas viņiem būtu jādara, lai kļūtu par šāda uzņēmuma darbiniekiem

Jaunieši uzzināja arī to, ka “Sakret” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums ar četrām ražotnēm, no kurām trīs atrodas ārpus Latvijas. Latvijas uzņēmuma komandā strādā 50 cilvēki un uzņēmums ražo vairāk nekā 200 dažādus būvniecībā izmantojamos produktus – sausos būvmaisījumus, līmjavas un krāsas.

Pateicamies SIA “Sakret” komandai par aizraujošiem un ļoti noderīgiem stāstiem. Iespējams,  jau tuvākā vai tālākā nākotnē uzņēmuma komandu papildinās kāds no šīs pieredzes dienas dalībniekiem.