31
Latvijas bērnunams
2346
Iedvesmoti bērni
106
Pieredzes dienas
457
Dāvanas bērnunamiem

Ziedot bērnunamiem mantas – tas ir tikai viens no iespējamiem atbalsta veidiem.

Projektā “Taureņa efekts” aicinām jūs gan izvērtēt savas iespējas ziedot bērnunamiem mantas un citus materiālos līdzekļus, gan arī kļūt par bērnunamu bērnu iedvesmas avotu un palīdzēt viņiem izvēlēties savu dzīves ceļu un profesiju!

Bērnunamus var atbalstīt materiāli, piemēram, ziedojot to audzēkņiem nepieciešamās mantas. Šeit apskatāms Latvijas bērnunamu vajadzību saraksts – tas ziedotājiem ir kā kompass, kas palīdz ziedot mērķtiecīgi un lietderīgi. Saraksts tiek atjaunots reizi ceturksnī. Ja prātojat, kur un kā ziedot mantas, mums ir atbilde: mūsu atbalstītājs kurjerpasts „DPD Latvija” par brīvu nogādās jūsu dāvanas uz jūsu izvēlēto bērnunamu. Zvaniet uz numuru 26538636 un pieminiet, ka piegāde tiek veikta kampaņas „Taureņa efekts” ietvaros.

Savukārt Pieredzes diena ir dāvinājums, kas bērniem palīdz atrast pareizo dzīves virzienu, piepildījumu un gandarījumu nākotnē. Dažādu jomu speciālisti viesojas bērnunamos vai bērnus uzņem pie sevis, lai dalītos zināšanās, pieredzē, atbildētu uz dažādiem jautājumiem un iedvesmotu. Ja arī jūs uzskatāt, ka zināšanas ir viena no pamatvērtībām, ar ko varat dalīties –  piesakieties Pieredzes dienas organizēšanai, rakstot mums uz info@taurenaefekts.lv.

Tomēr mēs zinām, ka tieši laiks ļoti bieži ir tas, kā mums pašiem trūkst visvairāk. Ja jums visbūtiskāk ir ietaupīt tieši šo resursu, bet vēlaties ko ziedot bērnunamiem, uzticiet savu ziedojumu mums un mēs parūpēsimies, lai mazs žests kļūst par lielu notikumu cēloni. Jūs varat izvēlēties, vai veikt ziedojumu vienreiz, vai abonēt automātisku ziedojumu reizi mēnesī.

Pieredzes stāsti

Pašlaik man ir 14 gadu. Ļoti bieži man uzdod jautājumu – par ko es gribu kļūt. Nezinu. Varbūt gribētu būt advokāte, kas aizstāv cilvēkus un viņiem palīdz. Daudzi ir teikuši, ka man labi padodas pārliecināt citus un advokātes darbs man labi derētu. Laiks rādīs. Bet tagad ļoti gribētu paskatīties, kāds ir advokāta darbs ikdienā un parunāties ar kādu no viņiem, lai pastāsta.

Bērniem, kas auguši bērnu namos un, kļūstot pilngadīgi tos pamet, ir ļoti sarežģīti integrēties sabiedrībā. Viņi ir auguši savā pasaulē, raduši, ka par viņiem parūpējas un patiesībā īsti pat nezina, kā apieties ar naudu vai kontaktēties ar citiem. Arī viņi veidos sabiedrību, kurā dzīvos arī mani bērni. Tāpēc man šķita ļoti atbildīgi tikties ar šiem jauniešiem un bērniem, lai dalītos savā profesionālajā pieredzē. Lai pastāstītu, kā es nopelnīju pirmo naudu, lai viņus iedrošinātu darīt un būt pārliecinātiem par savām spējām.

Nesen mēs apmeklējām televīziju LNT. Tikāmies ar pazīstamiem diktoriem un žurnālistiem. Mums izrādīja studiju, no kuras katru vakaru tiek pārraidītas ziņas. Patiesībā tā ir daudz daudz mazāka, nekā izskatās televīzijā. Mani ļoti iedvesmoja sporta žurnālists Lauris Lizbovskis. Ļoti jautrs un zinīgs. Es noteikti vēlētos arī strādāt televīzijā un tāpat kā viņš, stāstīt skatītājiem par jaunumiem sportā. Turpmāk par sportu interesēšos vēl cītīgāk un ceru, ka kādu dienu arī mani visi varēs redzēt televīzijā.

Lelde,
14 gadi
Jānis,
43 gadi
Rihards,
11 gadi

Kā atbalstīt

Latvijas bērnunamu vajadzību saraksts. Dāvanas bērnunamiem bez maksas piegādā DPD Latvija. Zvaniet uz numuru 26538636 un piesakiet piegādi kampaņas Taureņa efekts ietvaros.

Aiciniet uz Pieredzes dienu savā organizācijā. Rakstiet: info@taurenaefekts.lv

Ziedojiet uz biedrības “Taureņa efekts” kontu LV37HABA0551034195731, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums projektam Taureņa efekts”