Atpakaļ uz jaunumiem 2/7/2012 Taureņa efekts

Uz e talona būs Katrīnas Vasiļjevas zīmējums

2012.gada beigās uz dzeltenā e talona tiks attēlots Katrīnas Vasiļjevas zīmējums (skatīt attēlā). Par to, ka tieši Katrīnas zīmējums būs izvietots uz e talona, nolēma Rīgas satiksmes interneta mājas lapas apmeklētāji, kuri piedalījās balsošanā par tīkamāko bērna zīmējumu. Katrīnas zīmējums saņēma 993 balsis. Kopumā balsošanā piedalījās 2476 www.rigassatiksme.lv apmeklētāji. Balsošana norisinājās vienu mēnesi – no 28. maija līdz 1. jūlijam.

Kā otrais zīmējums, kuru lapas apmeklētāji vēlētos redzēt uz e talona, ir Veronikas Vasiļjevas zīmējums – par to tika nobalsots 305 reizi, bet trešajā vietā ar 235 balsīm ir S. Māras-Dances zīmējums. Kopumā balsošana Rīgas satiksmes interneta mājas lapā bija iespējama par 13 bērnu zīmējumiem.

Kā jau iepriekš ziņots, Rīgas satiksme sadarbībā ar labdarības kampaņu Taureņa Efekts 24.maijā rīkoja pasākumu Rīgas pilsētas bērnu nama bērniem 5. tramvaju depo, Brīvības ielā 191. Pieredzes diena sākās ar ekskursiju pa plašo depo teritoriju. Pēc tās mākslinieka Jaņa Anmaņa vadībā bērni depo redzēto attēloja zīmējumos, kuri bija apskatāmi Rīgas satiksmes interneta mājas lapā un par kuriem varēja nobalsot ikviens lapas apmeklētājs.