Atpakaļ uz jaunumiem 28/5/2012 Taureņa efekts

Sākusies balsošana par bērnu nama audzēkņa zīmējumu uz e-talona

No 28. maija Rīgas satiksmes interneta mājas lapā ikviens apmeklētājs var apskatīt bērnu namu audzēkņu zīmētos zīmējumus un nobalsot par sev tīkamāko, kas tiks uzdrukāts uz e talona. Balsošana turpināsies līdz 1. jūlijam, savukārt, jau šī gada beigās tirdzniecības vietās būs pieejami jaunie e taloni ar izvēlēto bērnu zīmējumu.

Visus zīmējumus iespējams apskatīt un par sev tīkamāko nobalsot Rīgas satiksmes interneta lapā http://konkurss.rigassatiksme.lv/.

Rīgas satiksme sadarbībā ar labdarības kampaņu “Taureņa Efekts” 24. maijā rīkoja pasākumu Rīgas pilsētas bērnu namu bērniem 5. tramvaju depo, Brīvības ielā 191. Pieredzes diena iesākās ar viesošanos klientu apkalpošanas centrā un Kontroles daļā pie biļešu kontrolieriem, lai ielūkotos kāda ir šo profesiju pārstāvju ikdiena. Turpinājumā bērni aplūkoja, kādi darbi tiek veikti remontzonā – kā izgatavo rezerves daļas, kā notiek transportlīdzekļu uzkopšana, krāsošana u.c. darbi, kas saistīti ar tramvaju uzturēšanu un vadīšanu. Pēc ekskursijas bērni mākslinieka Jaņa Anmaņa vadībā zīmēja 5. tramvaja depo redzēto.