Atpakaļ uz jaunumiem 25/2/2020

Esam kļuvuši par pirmo ziedojumu platformu Latvijā, kas pieņem ziedojumus bartereiro formā

Ziedojumi bartereiro

Biedrības “Taureņa efekts” pieeja ir piedāvāt visplašāko ērta atbalsta iespēju klāstu: sākot ar tradicionālajām ziedojumu kastītēm tirdzniecības centros un degvielas uzpildes stacijās un beidzot ar automātiskiem ikmēneša ziedojuma pārskaitījumiem, kā arī ziedojumiem, veicot pirkumu mūsu tiešsaistes veikalā. Tāpēc dalība ABSI, lielākajā FinTech tirdzniecības platfromā Ziemeļeiropā,ir likumsakarīga attīstība.

Šīs platformas dalībnieki savā starpā sniedz pakalpojumus un piegādā preces, par to apmaiņā saņemot bartereiro jeb ABSI sistēmas punktus BEU. Tālāk punktus nopelnījušais dalībnieks šo “valūtu” var izmantot, iegādājoties citus pakalpojumus vai preces, vai tagad arī – ziedot labdarībai.

“Ziedojumi dažādos alternatīvos formātos jau sen vairs nav jaunums daudzviet pasaulē, tomēr Latvijā tā joprojām nav izplatīta prakse. Progresīvās valstīs jau sen ir populāri ziedojumi virtuālajā valūtā: UNICEF sniedz iespēju ziedot Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) un Litecoin (LTC) veidā,” komentē biedrības “Taureņa efekts” līdzdibinātāja Olga Kazaka.  “Pateicoties dalībai ABSI, atbalsta saņemšana no uzņēmumiem kļūs vēl vienkāršāka un ērtāka – kas labdarības jomā ir ļoti svarīgi. Mēs ceram, ka tas labvēlīgi ietekmēs uzņēmumu vēlmi regulāri piedalīties labdarībā, tādējādi bērnunamu bērniem nodrošinot labākus dzīves un attīstības apstākļus.”