Atpakaļ uz jaunumiem 29/8/2020

Paplašinās iespējas atbalstīt mūsu misiju, palīdzot bērnunamu jauniešiem

Biedrība “Taureņa efekts” uzsākusi sadarbību ar globālo sporta apģērbu zīmolu “4F”, kas laikā no 17. augusta līdz 2. septembrim 20% no sava tiešsaistes veikala 4Fstore.lv apgrozījuma novirzīs biedrības “Taureņa Efekts” atbalstam.

“Taureņa efekts” regulāri paplašina iespējas veikt ziedojumus, lai atbalstītu organizācijas mērķus, piemēram, sniegtu atbalstu bērnunamu audzēkņiem, kuri meklē savu vietu dzīvē. Vēl nesen biedrība kļuva par pirmo labdarības organizāciju Latvijā, kas ziedojumus pieņem arī alternatīvā formātā – bartereiro veidā, bet šīs vasaras izskaņā izveidota sadarbība ar sporta zīmolu “4F”, kas daļu no sava interneta veikala apgrozījuma novirzīs labdarības mērķiem ar “Taureņa efekts” starpniecību.

Akcija norisinās laikā, kad daudzi vecāki stiedz sagatavot savus bērnus jaunajam mācību gadam un vēsajam rudens laikam. Tiem, kas sporta vai ikdienas drēbes ir nolēmuši iegādāties internetā, tiek sniegta iespēja – vienlaikus sagatavot savu atvasi skolai un sniegt atbalstu “Taureņa efekts” misijai. Plašajā interneta veikala piedāvājumā atrodams gan ikdienas apģērbs rudenim, gan sporta apģērbs aukstākam laikam, kā arī dažādas mugursomas, sporta maisiņi un jostas somas. Tāpat atbalstīt labdarību var arī iegādājoties ērtus sporta apavus un drēbes ar spilgtu un pamanāmu apdruku, kas ziemas pastaigas tumšajā laikā padarīs drošākas.

Biedrība “Taureņa efekts” kopš 2009. gada realizē sabiedriskā labuma projektus. Pašreiz aktīvi ir tādi projekti, kā “Taureņa efekts”, kuras mērķis ir palīdzēt bērniem, kuri aug bērnunamā, atrast savu nākotnes profesiju; “Lote” – rokdarbi, ko veidojuši tie, kuriem sarežģīti iekļauties darba tirgū – cilvēki ar īpašām vajadzībām, jaunās māmiņas un sirmgalvji; “Sports Vieno!” – projekts ar mērķi palīdzēt jauniešiem no bērnunamiem ieviest savā dzīvē sportu, tādējādi motivējot tiekties uz jauniem mērķiem.