Atpakaļ uz jaunumiem 22/12/2016 Labu darot

Neauglības ārstēšanas kampaņu atbalsta vēl 2 partneri

Labdarības programmai, kuras ietvaros tiek vākti ziedojumi, lai sniegtu atbalstu Latvijas ģimenēm neauglības ārstēšanai, pievienojušies divi jauni partneri – “Mēness aptiekas” un SIA “Centrālā laboratorija”. Kampaņas galvenā atbalstītāja un idejas autore SIA ELVI Latvija komercdirektore Laila Vārtukapteine stāsta: “Vienmēr ir patīkami, ka labs darbs spēj iedvesmot arī citus. Man ir prieks, ka 2016. gada nogalē kampaņas atbalsta tīklam pievienojās vēl divi labas gribas uzņēmumi ar gandrīz 200 jaunām ziedojumu vākšanas vietām – aptiekām un laboratorijām visā Latvijā.”

“Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros ar sabiedrības atbalstu jau ir izdevies palīdzēt 25 ģimenēm, piedzimuši 6 mazuļi, bet vēl 2 ģimenes ir bērniņu gaidībās! Katra bērna piedzimšana ir brīnums, tāpēc ir liels gandarījums sniegt atbalstu vecākiem, kuri ļoti, ļoti gaida savu mazulīšu atnākšanu! Ceru, ka līdz ar jaunu partneru pievienošanos un sabiedrības līdzdalību, turpmāk varēsim atbalstīt vēl vairāk ģimeņu visā Latvijā!” priecājas L.Vārtukapteine.

“Mēness aptieku” mārketinga direktore Ligita Lūkina par aptieku iesaistīšanos šai projektā skaidro: “Lai gan statistika liecina, ka jaundzimušo skaits Latvijā ik gadus pamazām, bet pieaug, valsts demogrāfiskie rādītāji uz citu Eiropas Savienības valstu fona tomēr nav tie labākie. Tāpēc ļoti svarīgi ir pievērst vairāk uzmanības tām ģimenēm, kas ļoti vēlas bērniņu, bet nespēj pie tā tikt. Neauglība… Vēl salīdzinoši nesen šāda diagnoze šķita kā nepārsūdzams augstākās varas spriedums, bet nu jau tā vairs nav bezizeja. Gaismu tuneļa galā iededz gan valsts programma neauglības ārstēšanai, gan arī labas gribas uzņēmumi, kas ziedo finanšu resursus un darbu šīs valsts mēroga problēmas atrisināšanai. Aicinām palīdzības sniegšanā iesaistīties arī pircējus un “Mēness aptiekās” ziedot līdzekļus ģimenēm, tādejādi sniedzot iespēju tikt pie ilgi gaidītā bērniņa.  Novēlam, lai katra māmiņa un tētis, kas to no visas sirds vēlas, beidzot varētu tikt pie sava bērniņa un lolot to savai ģimenei un visai Latvijai par prieku!”

Arī SIA “Centrālā laboratorija” valdes priekšsēdētāja Stella Lapiņa norāda: “SIA “Centrālā laboratorija” kolektīvs ļoti cer, ka varēsim palīdzēt vairākām Latvijas ģimenēm sagaidīt laimi maza cilvēciņa izskatā. Palīdzēt, ziedojot kaut vai dažus centus, ir tik vienkārši, bet kopā tas veido nenovērtējamu atbalstu ģimenēm, kas gaida un cer. Laboratorijai ir 46 filiāles visā Latvijā, darbojoties kopā ar veikaliem ELVI un citiem partneriem, akcijas rezultāts noteikti būs nozīmīgs!”

Neauglības ārstēšanas kampaņu Latvijas ģimeņu atbalstam norisinās jau ceturto gadu, to īsteno sabiedriska labuma organizācija “Taureņa efekts” sadarbībā ar nacionālo mazumtirdzniecības tīklu ELVI un klīniku EGV. Akcijai pievienojušies arī ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI, dzelzceļa starptautisko pasažieru pārvadātājs „L-Ekspresis”, AS VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas, lietotu preču mazumtirgotājs „KRISTĪNE-RR”, aptieku tīkls “Mēness aptiekas” un SIA “Centrālā laboratorija”. Papildu informācija par kampaņu atrodama mājaslapā: www.labudarot.lv.