Atpakaļ uz jaunumiem 14/5/2014 Labu darot

Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros pirmā grūtniecība

„Neauglības ārstēšanas kampaņas ietvaros, kuras laikā tiek vākti ziedojumu līdzekļi, lai palīdzētu Latvijas ģimenēm piepildīt sapni par sen gaidīto mazuli, veicot medicīnisko apaugļošanu, ģimene no Vidzemes ir bērniņa gaidībās!” informē Laila Vārtukapteine, SIA „ELVI Latvija”, kas ir galvenā neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja un idejas autore, komercdirektore. „Šīs vēstis patiesi ir kā brīnišķa dāvana visiem kampaņas idejas atbalstītājiem, jo šomēnes aprit viens gads, kopš šī iniciatīva tika uzsākta.”

„Atsaucoties biedrības „Labu darot” aicinājumam un iesaistoties kampaņā, uzstādījums bija palīdzēt vismaz piecām ģimenēm no visas Latvijas – pa vienai no Rīgas, Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales. Taču jau pēc sešu mēnešu kampaņas ilguma rezultāti pārspēja gaidīto – pateicoties cilvēku un uzņēmēju atbalstam, tika saziedoti tik daudz līdzekļu, lai sapni par savu sen gaidīto mazuli varētu piepildīt pat desmit Latvijas ģimenes – pa divām no katra reģiona!” stāsta L.Vārtukapteine.

Ņemot vērā kampaņas pozitīvos rezultātus, pērnā gada nogalē tika nolemts turpināt iesākto darbu, palīdzot arvien vairāk ģimenēm, kas daudzu un dažādu iemeslu dēļ nevar ieņemt bērniņu, tādējādi veicinot Latvijas demogrāfiju. Paredzēts, ka ziedojumu vākšanas akcija ilgs līdz 2014.gada 31.decembrim.

„Kampaņas ietvaros aicinām ikvienu Latvijas ģimeni, kam ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, nesadzīvot ar diagnozi „neauglība”, nepaturēt problēmu sevī, bet rīkoties un pieteikties kampaņai, aizpildot elektronisko pieteikuma formu klīnikas EGV mājaslapā: http://ejuz.lv/mazulis!” aicina Māris Arājs, klīnikas EGV, kas arī ir viena no galvenajām kampaņas atbalstītājām, vadītājs.

Ja arī Tu vēlies palīdzēt kādai ģimenei īstenot sapni par sen gaidīto bērniņu:

• ziedo speciālajās akcijas kastītēs, kas atrodas visos veikalos ELVI, „DOMO”, „AlkOutlet”, ātrās ēdināšanas restorānos „Hesburger” un EGV Klīnikā,

• zvani 90006282 (viens zvans ir 1,42 eiro) vai

• veic pārskaitījumu uz ziedojuma kontu LV37HABA0551034195731.

Padarīt Latviju bagātāku aicina biedrība „Labu darot” ar nacionālo mazumtirgotāju ELVI, klīniku EGV, mājsaimniecības lielveikalu „DOMO”, ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi „Hesburger”, veikalu-noliktavu „AlkOutlet” un dzelzceļa starptautisko pasažieru pārvadātāju „L-Ekspresis”. Papildu informāciju par kampaņu var meklēt biedrības „Labu darot” mājaslapā: www.labudarot.lv.