Atpakaļ uz jaunumiem 27/1/2020

Latvijas bērnunamu un aprūpes iestāžu audzēkņi apmeklējuši kino seansu

Janvāra otrajā pusē 70 Latvijas bērnunamu un aprūpes centru audzēkņi pulcējās kinoteātrī – modes un izklaides centrs “Rīga Plaza”, kinoteātris “Multikino” un filmu izplatīšanas uzņēmums “Acme Film” sadarbībā ar biedrību “Taureņa efekts” rīkoja īpašu filmas “Džumandži: Nākamais Līmenis” seansu. Īsi pirms došanās kino zālē teju 20 bērniem bija iespēja viesoties arī kinoteātra aizkulisēs, lai iepazītu filmu izrādītāja jeb kino projekcionista arodu.

“Kā uzņēmums, sadarbojoties ar biedrību “Taureņa efekts”, saredzam būtiskas vērtību sakritības – Latvijas ārpusģimenes aprūpē esošajiem bērniem un jauniešiem sniegt vērtīgus iespaidus un zināšanas, kas palīdzētu meklēt un atrast pareizo dzīves virzienu, piepildījumu un gandarījumu nākotnes dzīvē,” iniciatīvu komentē “Rīga Plaza” vadītāja Urzula Spickus. Savukārt kinoteātra “Multikino” vadītāja Svetlana Koļesņika piebilda: “Kinoteātris ar prieku atsaucas uz labdarības pieprasījumiem un sniedz bērniem iespēju iepazīties ar kino jaunumiem un interesanti pavadīt laiku.”

“Liela pateicība un gandarījums, ka Latvijā ir tāda labdarības organizācija, kā “Taureņa Efekts”, kas sniedz iespēju jauniešiem iepazīties ar dažādām profesijām. Jo kādam tā var būt motivējoša doma, ideja tālākās profesijas apguvei. Jaunietis gūst priekšstatu, jo ikdienas dzīvē nav iespējas aplūkot profesiju no otras puses, redzēt reāli, gūt izpratni. Pēc  pasākuma jaunieši ar interesi pārstāstīja redzēto, varēja manīt, ka viņiem redzētais, dzirdētais radīja pozitīvas emocijas. Un šīs pozitīvās emocijas pastiprināja iespēja noskatīties filmu. Ar prieku sadarbojāmies un arī turpmāk sadarbosimies- ar mērķi izglītot un sniegt jaunas sajūtas, kuras ne vienmēr ikdienas steigā var gūt!” apmeklējuma pieredzi komentē Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra “Eleja” pārstāvis.

Pateicamies visiem – “Rīga Plaza”, “Multikino”, “Acme film”, kā arī Latvijas bērnunamu un aprūpes iestāžu vadītājiem un audzēkņu pavadoņiem par aktīvu iesaistīšanos jauniešu nākotnes veidošanā!