Atpakaļ uz jaunumiem 28/2/2019 Taureņa efekts

Bērnunamu jaunieši viesojas A/S„Smiltenes piens”

Labdarības kampaņas „Taureņa efekts” ietvaros kopā ar jauniešiem no Latvijas bērnunamiem esam aizvadījuši aizraujošu Pieredzes dienu, viesojoties vienā no A/S „Smiltenes piens” ražotnēm, kur uzzinājām par uzņēmumā plaši pārstāvētajām profesijām, bez kurām nebūtu iedomājama produktu ražošana un tirdzniecība, kā arī devāmies ekskursijā pa ražošanas telpām un izzinājām preču tapšanas procesus.

Dalībniekus sagaidīja un stāstos dalījās A/S „Smiltenes piens” izpilddirektore Karīna Šteinberga, skaidrojot par katra darbinieka vērtību uzņēmuma darbībā: “Neviena iekārta neaizvietos siera meistaru, tāpēc katrs speciālists ir nozīmīgs savu pienākumu izpildē”. Jaunieši uzzināja par tādām profesijām kā laborants, autovadītāji, iekārtu operatori, izpilddirektors, siera meistars, pakotājs, noliktavas pārzinis, tehnologs, mehatroniķis u.c.

Dodoties ekskursijā, bērnunamu audzēkņiem bija iespēja vērot dažādu „Smiltenes piena” produktu ražošanas ciklus – sākot no piena pieņemšanas līdz gatava produkta fasēšanai un novietošanai noliktavā, no kuras pēcāk tiek organizēta piegāde uz lielveikaliem un ēdināšanas uzņēmumiem.

Dalībnieki aktīvi iesaistījās diskusijās, kur biežāk izskanējušie jautājumi bija par prakses, darba un karjeras iespējām, kā arī atbildēja uz uzņēmuma sagatavotajiem jautājumiem.

 

Pateicamies A/S „Smiltenes piens” par noderīgo pieredzi, kā arī sveicam 107.gadadienā, kas tiek atzīmēta šogad.