Atpakaļ uz jaunumiem 19/3/2019 Taureņa efekts

Bērnunamu jaunieši dodas pieredzes ekskursijā uz Jelgavu

Pagājušajā nedēļā labdarības kampaņas “Taureņa efekts” ietvaros aizvadīta šķietami sirsnīgākā un aizraujošākā Pieredzes diena, kurā 30 bērni un jaunieši no ārpusģimeņu iestādēm visā Latvijā tikās Jelgavā, lai dotos kafejnīcas “Niko” komandas organizētā izziņas ekskursijā uz Karameļu darbnīcu un Jelgavas pili, kā arī draudzīgā atmosfērā baudītu kopīgu maltīti kafejnīcā “NIKO”.  

Pasākuma pirmajā daļā dalībnieki piedalījās radošā meistarklasē Karameļu darbnīcā, kur uzzināja par karameļu tapšanas procesu, kā arī iemācījās tās radīt paši, noslēgumā saņemot katrs savu našķi. Bet pēc tam devās uz Jelgavas pili, kur tos sagaidīja siltas, gardas pusdienas pils kafejnīcā “NIKO”.

Ieturējuši maltīti un daloties emocijās, bērni un jaunieši viesojās Jelgavas pilī, kur viņus sagaidīja hercogiene, kura vēlējās uzzināt jauniešu sapņus un aicināja uzrakstīt katram savu vēlmju vēstuli. Bērnu vēlmes bija dažādas – laimīga ģimene, divdurvju ledusskapis pilnus ar pārtiku, veselība, audzinātājām lielākas algas, 200kg konfektes, dronu, bumbiņpistoli, jaunu spiningu, boksa cimdus, rokas pulksteni u.c.

Pēc emociju bagātās vēlmju apzināšanas jauniešiem gida vadībā bija iespēja apskatīt skaistās pils telpas un klausīties aizraujošos stāstos par tās vēsturi un mūsdienām.  Bet vēlāk kafejnīcas “NIKO” kolektīvs aicināja dalībniekus uz tēju, kur viņus gaidīja dienas lielākais pārsteigums – dāvanas, kuras jaunieši rakstīja savās vēlmju vēstulēs.

No sirds pateicamies “NIKO” kolektīvam par izcili organizētu pasākumu, kas jauniešiem no Latvijas bērnunamiem ļāva izjust daudz jaunu emociju. Tāpat pateicamies Karameļu darbnīcas un Jelgavas pils kolektīvam par neatsveramo ieguldījumu pieredzes radīšanā.

 

Ja arī Tu vēlies atbalstīt bērnunamos dzīvojošos jauniešus, daloties pieredzē vai aicinot uz ekskursijām, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu info@taurenaefekts.lv.