Atpakaļ uz jaunumiem 19/8/2019 Sports vieno

Bērnunamu jaunieši parāda talantu florbola turnīrā

Latvijas bērnunamos mitinās ļoti sportiski un talantīgi jaunieši, par ko labdarības biedrības “Taureņa efekts” sadarbībā ar veikalu tīklu “Elvi” un Latvijas florbola savienību rīkotās kampaņas “Sports vieno” ietvaros pārliecinājāmies pagājušajā sestdienā, 17.augustā, Rīgas svētku laikā notikušajā “BeActive pludmales spēļu” florbola turnīrā.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 30 bērni un jaunieši no divām ārpusģimeņu iestādēm Rīgā, kuri mērojās spēkiem gan dažādos florbola normatīvos un stafetēs, gan piedalījās komandu spēlēs. Dalībnieki sacentās gan savā starpā, gan stājās pretī pieredzējušiem florbolistiem.

Dienas laikā jaunieši parādīja spēcīgu sacensību garu, kas rezultējās gan ar vārtu guvumiem, gan arī bija par pamatu jauniešu saliedētībai un pozitīvai savstarpējai komunikācijai. Gandarījumu raisīja tas, ka sacensībās aktīvi iesaistījās un augstus sasniegumus parādīja arī bērnu namos dzīvojošie jaunieši ar kustību traucējumiem. Tas vien pierāda to, ka sports spēj vienot un motivēt ikvienu, kurš to vēlas.

 

Pateicamies par atbalstu ELVI, Latvijas Florbola savienībai, kā arī ikvienam ziedotājam, ar kura līdzdalību mums ir iespēja palīdzēt bērnunamos dzīvojošajiem audzēkņiem radīt jaunu pieredzi, kas būs noderīga nākotnē, izvēloties pareiāko dzīves ceļu.

 

Vairāk par labdarības kampaņu “Sports vieno” aicinām lasīt ŠEIT!