41
Latvijas bērnunami
211
Ziedošanas vietas

Domās un sirdīs esam kopā ar Ukrainu un tās tautu!

Lai atbalstītu Ukrainas florbolistus, kopā ar Latvijas Florbola savienību esam izveidojuši ziedojuma kontu sportistiem, kuriem šobrīd ir jācinās par savas valsts nākotni, un kuri nonākuši prātam neaptveramas agresijas apstākļos.

Visi saziedotie līdzekļi tiks novirzīti Ukrainas Florbola federācijai, lai nodrošinātu sadzīvisku palīdzību ukraiņu florbolistiem un viņu ģimenēm.

Ziedot ir iespējams, spiežot uz zemāk redzamās pogas, izvēloties projektu Sports vieno un ziedojuma mērķī norādot: “Sports vieno – Ukraina”.

_______________________________________________________________________

Palīdzi jauniešiem no bērnunamiem ieviest savā dzīvē sportu – tas ir viens no galvenajiem komunikācijas kanāliem, kur bērni atrod draugus, dibina kontaktus nākotnei, iemācās disciplīnu, gūst atzinību un motivāciju strādāt.

Tāpēc ļoti svarīgi, lai sports ir pieejams visiem, īpaši bērnunamos dzīvojošajiem bērniem, jo viņi ir izolēti no sabiedrības un viņiem nav līdzcilvēku, kuri motivētu uz panākumiem vai palīdzētu sasniegt savā sirdī apslēptas vēlmes un mērķus.

Esi viens no mums! Ziedo un palīdzi šiem bērniem un jauniešiem iepazīt sporta ikdienu, kur caur dažādiem pasākumiem, treniņiem un mačiem, tiks sekmēta viņu izpratne par florbolu, veicināta fiziskā attīstība šajā sporta veidā, kā arī vēl lielākai motivācijai nodrošināta iespēja vērot florbola čempionātu spēles, lai mācītos no profesionāliem sportistiem.

Pieredzes stāsti

Mans sapni jau bērnībā bija kļūt par sportistu, taču vairāk par sporta nodarbībām skolā nevaru atļauties. Vasara ir tas laiks, kad ar draugiem pagalmā var paspēlēt futbolu vai basketbolu – tā mēs iemācāmies sadarboties un komunicēt. Taču nākotnē gribētos būt daļai arī no kādas profesionālas komandas un pierādīt, ka sportists var būt ikviens, kurš to vēlas!

Skolā ir tā – ja tu neesi līdzīgs pārējiem vienaudžiem, tad tu esi niecība un visi Tevi apcels. Uz pareizā ceļa man palīdzēja nokļūt sports, jo visi zināja, ka esmu spēcīga šajā lauciņā, tāpēc arī novērtēja. Lai arī esmu meitene, pēc skolas bieži vien ar puišiem mērojamies spēkiem pašorganizētos futbola mačos – tie ir brīži, kad mūs visus vieno viena interese – sports, kas mūs padara līdzīgus.

Labākais laiks, ko es vienmēr atceros no agras bērnības, ir brīvā laika aktivitātes kopā ar draugiem pagalmā. Mēs spēlējām gan futbolu un tautasbumbu, gan “ķerenes” un “aklās vistiņas”. Kad paaugāmies, katrs sāka doties uz savu pusi, mainījās intereses un sports daudziem vairs nebija tik aktuāls. Taču es jūtu, ka tas vēl arvien ir mans aicinājums, un ticu, ka viss vēl ir priekšā.

Artūrs,
14 gadi
Aļona,
13 gadi
Sergejs,
15 gadi

Kā atbalstīt

Meklē ziedojumu kastītes ELVI, Kristīne RR un AlkOutlet veikalos, kā arī degvielas uzpildes stacijās Virši A

Ziedojiet uz biedrības “Taureņa efekts” kontu LV37HABA0551034195731, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums projektam Sports vieno