Atpakaļ uz jaunumiem 30/9/2011 Taureņa efekts

Aicinām pieteikties Pieredzes dienai, kuras laikā būs iespēja apgūt pilota profesiju

Vislatvijas labdarības kampaņas ietvaros šī gada 7.oktobrī norisināsies Pieredzes diena, kuras laikā bērnu namu audzēkņiem būs iespēja iepazīt pilota profesiju, uzzināt lidmašīnu konstrukciju un pašiem izbaudīt lidojuma burvību paceļoties debesīs kopā ar profesionāliem pilotiem.
Pasākuma ietvaros bērnu namu audzēkņiem būs iespēja detalizēti iepazīt pilota profesiju, uzdot visus interesējošos jautājumus par aroda noslēpumiem, iepazīt pilota kabīni un visu tehnisko specifikāciju, kas nepieciešama, lai lidmašīna paceltos gaisā. Vienlaikus bērniem būs iespēja piedalīties interaktīvajā spēlē atbildot uz dažādiem ar pilota profesiju saistītiem jautājumiem. Vērīgākie un attapīgākie saņems balvas.
Tomēr tas nav viss. Pieredzes dienas noslēgumā bērnu namu audzēkņiem būs iespēja doties nelielā lidojumā, pašiem izjūtot jau iepazītās lidmašīnas spēku un varenību.
Pieredzes diena notiks šī gada 7.oktobrī plkst. 10.30. Tā kā dalība šajā Pieredzes dienā būs ļoti ierobežotam bērnu skaitam (kopējais dalībnieku skaits – 9 bērnu namu audzēkņi), lūgums savu dalību pieteikt ne vēlāk kā līdz 04.oktobra plkst. 17.00. Viens bērnu nams var pieteikt ne vairāk kā 5 audzēkņus. Vietas tiks rezervētas rindas kārtībā.
Savu dalību Pieredzes dienā lūdzam pieteikt pa tālr. +371 29536344, vai rakstot: inese@olsen.lv