Atpakaļ uz jaunumiem 26/8/2021 Taureņa efekts

Tiešsaistes pieredzes diena, iepazīstot maiznieka profesiju

Lai gan tiešsaistē nav iespējams sajust tikko ceptas maizes smaržu, tomēr jaunais pieredzes dienu formāts attaisnoja cerības par veiksmīgi izdevušos pasākumu!

Pieredzes diena norisinājās maiznīcā “Siguldas maize”, kuras saimniece Inga Kristīne Rostoka dalījās pieredzē par maiznieka procesiju un vadīja meistarklasi, cepot gardus maizes klaipus. Pasākums tika nodrošināts tiešsaistē un to apmeklēja liels skaits bērnu no dažādiem Latvijas bērnunamiem.

Saimniece Inga dalījās savā stāstā par to, kā nonākusi līdz maizes cepšanas idejai, kā šo arodu apguvusi un attīstījusies, sniedzot dalībniekiem nelielu ieskatu uzņēmējdarbības pasaulē. Meistarklases laikā maiznīcas saimniece parādīja un izskaidroja maizes cepšanas procesu no izejvielu sagatavošanas un mīklas mīcīšanas etapiem, līdz pat gala rezultātam – gataviem maizes klaipiem.

Padarot pasākumu aizrautīgāku, dalībnieki tika aicināti uzmanīgi klausīties maizes stāstu, jo pasākuma laikā bija iespēja piedalīties jautājumu viktorīnā un saņemt gardas balvas no maiznīcas.

Sirsnīgi pateicamies maiznīcas saimniecei Ingai Kristīnei Rostokai un pasākuma vadītājai, zīmola “Siguldas saime”, radītājai Dacei Mežavilkai par šo burvīgo pasākumu un iesaistīšanos darbos, kas vairo prieku!