Atpakaļ uz jaunumiem 5/10/2014 Labu darot

Septembrī neauglības ārstēšanai saziedo gandrīz divus tūkstošus eiro

„Ziedojumu vākšanas kampaņā, lai palīdzētu ģimenēm, kam diagnosticēta neauglība, piepildīt sapni par sen gaidīto bērniņu, septembrī ir saziedoti 1933 eiro,” informē Laila Vārtukapteine, SIA „ELVI Latvija”, kas ir galvenā neauglības ārstēšanas kampaņas atbalstītāja un idejas autore, komercdirektore, papildinot – kopumā 2014.gadā kampaņas ietvaros ir saziedoti gandrīz 15 tūkstoši eiro.

„Septembrī neauglības ārstēšanas kampaņā notikuši vairāki pozitīvi pavērsieni. Pirmkārt, ir apstiprinātas vēl divas pozitīvās grūtniecības – mazulis gaidāms ģimenēm no Zemgales un Latgales. Attiecīgi kopumā kampaņas ietvaros bērniņa gaidībās jau ir piecas ģimenes,” atzīmē L.Vārtukapteine. „Tāpat pagājušajā mēnesī kampaņai pievienojās arī divi jauni atbalstītāji: degvielas tirgotājs VIRŠI-A un lietotu preču arī mazumtirdzniecības zīmols KRISTĪNE-RR, kur no 15.septembra tiek izvietotas ziedojumu kastītes.”

„Pateicamies ikvienam, kas ziedojot vai vienkārši ar labām domām atbalstot, vēlas palīdzēt kādai ģimenei kļūt laimīgākai. Tā visa rezultāts – veseli un ņipri bērni – patiesi ir ļoti skaists un aizkustinošs,” komentē mājsaimniecības lielveikala „DOMO”, kas ir viens no kampaņas atbalstītājiem, finanšu direktore Juta Jākobsone-Ābola.
Pērn finansiālais atbalsts, pilnībā apmaksājot medicīnisko apaugļošanas kursu, tika piešķirts desmit ģimenēm no visas Latvijas (pa divām no Rīgas, Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes). „Arī šogad, neatkarīgi no savāktās ziedojumu summas, finansiāli palīdzēts tiks vismaz piecām ģimenēm no Latvijas – pa vienai no Rīgas, Kurzemes, Latgales, Vidzemes un Zemgales,” skaidro L.Vārtukapteine.

Padarīt Latviju bagātāku aicina biedrība „Labu darot” ar nacionālo mazumtirgotāju ELVI, klīniku EGV, mājsaimniecības lielveikalu „DOMO”, ātrās ēdināšanas restorānu ķēdi „Hesburger”, veikalu-noliktavu ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI, dzelzceļa starptautisko pasažieru pārvadātāju „L-Ekspresis”, AS VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijās un lietotu preču mazumtirgotāju „KRISTĪNE-RR”. Papildu informāciju par kampaņu var meklēt biedrības „Labu darot” mājaslapā: www.labudarot.lv.