Atpakaļ uz jaunumiem 28/10/2021 Sports vieno

Projekts “Sports vieno” kļuvis pazīstams internacionālā līmenī

Aktīvi darbojamies, lai bērnu ikdienā ieviestu sporta aktivitātes gan rīkojot dažādus pasākumus, gan dāvinot sporta inventāru. Projekta “Sports vieno”  ietvaros bērni un jaunieši arī apmeklējuši Superfinālu florbolā, kā arī piedalījušies BeActive Pludmales spēlēs.

Labie darbi tiek pamanīti un par mūsu projektu raksta pasaules florbola sabiedrība, kas pozitīvi vērtē ieguldīto enerģiju un sniegto palīdzību bērnunamos. Pateicamies par sadarbību ar Latvijas Florbola savienību, kas šo projektu atbalsta kopš 2019. gada un aktīvi iesaistās dažādu pasākumu rīkošanā, iedvesmojot un motivējot aprūpes centru bērnus. Būtiska nozīme florbola pasākumu organizēšanā ir arī Latvijas florbola klubu iesaistei, kuri šajā rudenī kopumā pasniedz inventāru un vada sportiskās aktivitātes 11 bērnunamos. Paldies par sirds darbu!

Kopīgi esam guvuši ievērību un projektu “Sports vieno” novērtē arī Internacionālā florbola federācija (International Floorball Federation). Saite uz publikāciju: https://floorball.sport/2021/10/26/floorball-clubs-organise-sports-activities-and-donate-floorball-equipment-to-orphan-children-in-latvia/