Atpakaļ uz jaunumiem 24/9/2014 Taureņa efekts

Jauna velte Martas balles viesiem — Telmana Guževska un Aivara Kalēja uzstāšanās

Jau šopiektdien Grand Palace Hotel notiks pirmā Martas balle, kas apvienos grandiozu kultūras programmu un labdarību. Programmā pieteikto pazīstamo mākslinieku iespaidīgajam sarakstam ir pievienojušies liriskais tenors Telmans Guževskis, kā arī ievērojamais ērģelnieks Aivars Kalējs.

Ar savu priekšnesumu Martas balli kuplinās liriskais tenors Telmans Guževskis no Izraēlas, kas ir viens no pieprasītiem savas paaudzes daudzsološajiem jaunajiem liriskajiem tenoriem un leģendārā maestro Karlo Bergonci skolnieks. Skaņas ieraksts ar viņa balsi Džo Raita filmā Anna Kareņina tika izvirzīts Oskara balvai, kā arī 2013. gadā ir saņēmis prestižo Aivora Novello vārdā nosaukto godalgu. Viņa spēcīgajai balsij piemīt latīniska nokrāsa un piesātinājums, plašs diapazons un vijīgums. Mākslinieks pašlaik atrodas Rīgā, gatavojoties savam koncertam, kuru viņš sniegs 6.oktobrī Latvijas Nacionālajā operā.

Turklāt viens no slavenākajiem Latvijas ērģelniekiem, ilggadējais Ineses Galantes skatuves partneris un komponists Aivars Kalējs ir atbalstījis balles iniciatīvu, piekrītot atskaņot autordarbu Mūzikas lādīte.

26. septembrī Rīgā notiks pirmā Martas balle, kas sola kļūt par svarīgu kultūras, labdarības un tūrisma notikumu Latvijas galvaspilsētā. Balli rīko viesnīca Grand Palace Hotel, pasākumu organizēšanas aģentūra Tonova Agency, kā arī labdarības kampaņa “Taureņa efekts”. Operas dīva Inese Galante ir kļuvusi par balles patronesi, bet LIVE RIGA pievērš uzmanību šā pasākuma ievērojamajam potenciālam popularizēt Rīgu ārvalstīs. Pasākuma ģērbšanās kodekss paredz to apmeklēt vakartērpā ar masku vai karnevāla kostīmā.

Biļetes uz Martas balli var iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības tīklā, kā arī Grand Palace Hotel. Ikviens, kas vēlas, jebkurā laikā var atbalstīt projektu, pārskaitot naudu īpaši šai akcijai atvērtā kontā: sabiedriskā labuma organizācija “Labu darot”, reģistrācijas numurs 40008197815, adrese: Bultu iela 3–43, Rīga, konts ziedojumiem LV32HABA0551038303383.

Par izsolē, loterijā un no suvenīru pārdošanas iegūtajiem līdzekļiem bērni no maznodrošinātām ģimenēm varēs veselu gadu apmeklēt Jauno bruņinieku skolu. Šim nolūkam vienam bērnam ir vajadzīgi 180 eiro. Labdarībai tiks izmantota arī puse no ieņēmumiem par ieejas biļetēm.

Pateicamies par atbalstu Inesei Galantei, Rīgas Tūrisma attīstības birojam Live Riga, sabiedrisko attiecību aģentūrai A. W. Olsen & Partners/Scholz & Friends Riga, tipogrāfijai Daily Print, fotogrāfam Mārim Kiseļovam, Ernsta Glika Bībeles muzejam, aktrisei Agnesei Zeltiņai, Nacionālās operas solistei Jūlijai Vasiļjevai, dziedātājai Olgai Vrešai, Lieras Šteinas un Aleksa Silversa duetam, dziedātājam Dāvidam Kalandijam, vijolniecei Tatjanai Gašimovai, dziedātājam Roberto Meloni, orimāģinālā žanra māksliniekam Dmitrijam Bubinam, iluzionistam Jurim Gavrilovam, senās mūzikas ansamblim Ludus, aktrisei Natālijai Smirnovai, māksliniecei Allai Dze, vadītājam Naurim Rolavam, DJ Valdemaram, DJ Pandai, deju studijai Magic Dance, Capital FM, SWH+, TV5, TV24, kā arī uzņēmumiem un zīmoliem SPI Distribution Latvia, SISHI Home of Beauty, La Casa Del Habano, Concierge Latvia, Schlossle Hotel Group, Soul Stones, Viginty Couture un SIA Jaunsētas, Quinto Security, SIA PREMIUM CHOCOLATENelleulla”, Porsche centrs Rīgā, biedrība Balticum Ordo Templi.