Atpakaļ uz jaunumiem 8/8/2022 Taureņa efekts

Atjaunots Latvijas bērnunamu vajadzību saraksts

Vasaras izskaņā esam aptaujājuši Latvijas bērnunamus un atjaunojuši Latvijas bērnunamu vajadzību sarakstu. Noskaidrots, ka bērnunami priecātos saņemt biļetes uz dažāda veida pasākumiem. Vasara ir izklaižu laiks, kad bērni labprāt apmeklētu dažādus kultūras pasākumus, piemēram, teātri, koncertus, muzejus un kino, tāpat ar aizrautību baudītu sportiskākas aktivitātes, piemēram, peintbolu, kartingus un ūdens atrakcijas.

Bērnunami ir ieinteresēti pie sevis uzņemt dažādu profesiju pārstāvjus, kuri varētu noorganizēt kopīgu aktivitāšu dienu ar bērniem. Šāda veida tikšanās dod bērniem iespēju iepazīties ar dažādām profesijām un smelties iedvesmu savām nākotnes karjeras gaitām. Papildus bērnunamiem var ziedot arī materiālus, kas ir nepieciešami dažādu profesiju apgūšanai.

Labdarības biedrība “Taureņa efekts” bērnunamu vajadzību aptauju veic katru ceturksni, lai audzēkņus nodrošinātu ar sezonai atbilstošām precēm un pakalpojumiem. Biedrība sadarbojas ar uzņēmumu “DPD Latvija”, tādējādi nogādājot ziedojumus bērnunamos bez maksas. Ziedojumus var nodot, rakstot uz elektroniskā pasta adresi  info@taurenaefekts.lv vai zvanot pa tālruni 26538636. Aktuālais bērnunamu vajadzību saraksts pieejams šeit – https://taurenaefekts.lv/wp-content/uploads/2022/11/Latvijas_bernunamu-vajadzibu_saraksts_2022_augusts_atjaunots.pdf