Atpakaļ uz jaunumiem 19/4/2016 Labu darot

Šogad neauglības ārstēšanai saziedoti jau vairāk nekā seši tūkstoši eiro

“Esmu patiesi gandarīta,  ka šā gada pirmajos trīs mēnešos ziedojumu vākšanas kampaņā, lai palīdzētu ģimenēm piepildīt sapni par ilgi gaidīto bērniņu, pilnībā apmaksājot medicīnisko apaugļošanas kursu, ir savākti jau 6258,63 eiro. Mēs ļoti priecājamies, ka 3 gados, kopš kampaņa sākta, esam spējuši jau palīdzēt 25 ģimenēm un pasaulē ir nākuši 6 mazuļi,” informē  SIA “ELVI Latvija” komercdirektore Laila Vārtukapteine.

Neauglības ārstēšanas kampaņa tika uzsākta 2013.gada maijā ar mērķi apzināt un risināt demogrāfijas problēmjautājumus Latvijā, palīdzot tām ģimenēm, kas pašu spēkiem nespēj piepildīt sapni par ilgi gaidīto bērniņu.

“Pateicoties uzņēmumu un cilvēku atbalstam, šī kampaņa ar katru gadu gūst arvien plašāku rezonansi un, ņemot vērā kampaņas lieliskos rādītājus, to turpinām arī šogad,” atzīst L.Vārtukapteine.

Kampaņas rīkotāja biedrība „Taureņa efekts” un atbalstītāji aicina ikvienu Latvijas ģimeni, kam ir grūtības ar bērniņa ieņemšanu, nepadoties un neatmest cerību, bet gan pieteikties kampaņai, aizpildot veidlapu klīnikas EGV mājaslapā  http://www.egv.lv/lv/contacts/campaign.php.

“Mēs esam ļoti pateicīgi, ka mums ir iespēja iesaistīties šādā kampaņā un palīdzēt vairākām ģimenēm gūt patiesu laimi – sagaidīt savu bērniņu. Šāda kampaņa padara laimīgus ne tikai vecākus, bet arī mūs, zinot, ka esam ieguldījuši savu artavu dzimstības veicināšanā. Mēs vēlamies, lai Latvijā ir pēc iespējas vairāk laimīgu cilvēku un šī kampaņa viennozīmīgi to veicina, ” norāda uzņēmumam „KRISTĪNE-RR” valdes priekšsēdētājs Sergejs Aleksāns.

Ja arī Jums ir vēlme palīdzēt finansiāli:

  • ziedojiet pie kases visos veikalos ELVI, „DOMO”, „ALKOUTLET DZĒRIENI&VĪNI”, ātrās ēdināšanas restorānos „Hesburger”, klīnikā EGV, AS “Veselības centru apvienība” poliklīnikās un atveseļošanas centros, degvielas uzpildes stacijās VIRŠI-A, kā arī lietotu preču mazumtirdzniecības veikalos KRISTĪNE-RR un SIA “A & H ALIANSE” (Gaļas Nams) veikalos;
  • zvaniet 90006282 (maksa par zvanu ir 1,42 eiro) vai
  • veiciet pārskaitījumu uz ziedojuma kontu LV37HABA0551034195731.