Sīkdatnes

1.1. taurenaefekts.lv tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes un Interneta veikala taurenaefekts.lv plašākas izmantošanas iespējas.

1.2. Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

1.3. Pastāv trīs galvenie sīkdatņu veidi:

  • Sesijas sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek saglabāti lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī līdz sesijas beigām, tīmekļa vietnes atstāšanai vai tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanai, un tie tiek izmantoti, lai piedāvātu pakalpojumus, kuriem nepieciešama verifikācija kādā konkrētā interneta vietnē;
  • Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī uz laiku, kas noteikts sīkfaila parametros vai kamēr tos izdzēš lietotājs, un tie tiek izmantoti, lai atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un personalizētu saskarsmi;
  • Trešās puses sīkdatnes ļauj iegūt informāciju par to, kā tiek izmantotas tīmekļa vietnes, un lai nodrošinātu lietotājiem reklāmu saturu, kas optimāli pielāgots konkrētu lietotāju interesēm.

1.4. taurenaefekts.lv neizmanto izsekošanas vai reklāmas sīkdatnes, taču tiek izmantots Google Analytics, kas ir trešo personu sīkdatnes.

1.5. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai personiski identificētu lietotāju (Apmeklētāju). Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:

  • lv pielāgošanai lietotāju (Apmeklētāju) vēlmēm – tehniskās sīkdatnes (ROUTEID, JSESSIONID)
  • lv izmantošanas optimizēšanai – funkcionālās sīkdatnes ([siteprefix]_cookie,sfrmap, sfrsvc,has_js, SESS<random hash>)
  • reklāmas un mārketinga optimizēšanas nolūkos, balstoties uz interesi par noteiktām priekšrocībām – analītiskās sīkdatnes (utma, utmb, utmc, utmz), kā arī (VISITOR_INFO1_LIVE, use hitbox)
  • statistikas veidošanai par lv apmeklētāju skaitu – analītiskās sīkdatnes (utma, utmb, utmc, utmz), kā arī (VISITOR_INFO1_LIVE, use hitbox)
  • sociālo tīklu sīkdatnes: AddThis sīkdatnes (atuvc, atuvs), kas nepieciešamas, lai dalītos ar vietnes saturu sociālajos tīklos vai lai izveidotu piekļuves statistiku
  • youtube.com sīkdatnes (VISITOR_INFO1_LIVE, use hitbox)

1.6. Sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai tīmekļa vietne darbotos, taču sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes plašākas izmantošanas iespējas. taurenaefekts.lv ir iespējams neizmantot sīkdatnes, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, vai dzēst sīkdatnes, taču atsevišķos gadījumos taurenaefekts.lv pārlūkošanas laikā var parādīties dažu funkciju ierobežojumi.

 

Atbalstītāji