11
Dzimuši mazuļi
112747 EUR
Ziedoti neauglības ārstēšanai
40
Ģimenes saņēmušas atbalstu
296
Ziedojumu punkti

Palīdzi piepildīt sapni par savu mazuli! Ziedo neauglības ārstēšanai, lai pēc iespējas vairāk Latvijas ģimeņu izdodas bez maksas veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru un sagaidīt savu bērniņu!

Katrs pasaulē sagaidīts bērns ir brīnums! Taču pat brīnumiem ir vajadzīgs laiks. Pie vieniem viņš atnāk ātri un viegli, bet citiem kavējas. Dažkārt ilgi. Dažkārt pārāk ilgi… Šodien ļoti daudzām ģimenēm nākas dzirdēt diagnozi – neauglība.

Pārstāt cerēt un ilgoties pēc sava bērniņa nav iespējams, var tikai citādi aizpildīt dzīvi, bet tajā vienmēr būs atstāta vieta un ticība brīnumam, kura atnākšanai nepieciešams vēl mazliet laika.

Neauglības rādītājs Latvijā ir augsts, un rinda uz valsts apmaksāto neauglības ārstēšanu ir ļoti gara. Papildus nauda no valsts apmaksātajai programmai pašlaik nav plānota. Kampaņa „Labu darot” ir aizsākta, lai vāktu ziedojumus un pēc iespējas vairāk ģimenēm ļautu par brīvu veikt medicīniskās apaugļošanas procedūru, lai kuplu un laimīgu ģimeņu būtu aizvien vairāk.

Ikviena Latvijas ģimene, kas vēlas pretendēt uz bezmaksas medicīniskās apaugļošanas procedūru, var pieteikties kampaņai, aizpildot veidlapu klīnikas EGV mājaslapā.

Pieredzes stāsti

Tūlīt pēc apprecēšanās mēs ar vīru sākām plānot bērniņu. Pēc pusotra gada neveiksmīgu mēģinājumu, kas jau bija kļuvuši par rutīnu, vērsos pie dakteriem. Man ieteica mākslīgo apaugļošanu. Sākumā man to bija grūti pieņemt, jo šķita, ka mēs ar vīru taču piekopjam veselīgu dzīvesveidu, un tomēr… Ārstēšanai vairākkārt nācās ņemt naudas aizdevumus. Aizpildījām anketu klīnikas EGV mājaslapā bezmaksas ārstēšanai. Un ziniet, ir pagājuši trīs gadi, un tagad mums ir maza, burvīga princese. Viņai ir gadiņš. Tikai nepadodieties! Mēģiniet visus iespējamos variantus!

Divus gadus mēs mēģinājām tikt pie bērniņa. Mums neveicās. Ikdiena bija kļuvusi par pastāvīgu cīņu ar visdažādākajām emocijām. Iestājāmies rindā gan uz valsts apmaksāto mākslīgās apaugļošanas programmu, gan arī dažās klīnikās. Rindas bija garas. Vienu dienu man piezvanīja no klīnikas EGV. Mēs ar vīru faktiski bijām laimējuši bezmaksas neauglības ārstēšanas kursu. Ir pagājis vairāk nekā gads un tagad es jūtu mūsu mīļā mazuļa kustības. Vēl pāris mēnešu un es ieraudzīšu visvairāk gaidīto sejiņu.

Kad ārsts man noteica diagnozi – neauglība, jutāmies kā no laivas izmesti. Nekādi nespējām šo domu pieņemt. Ik pa laikam gan darbā, gan radu lokā kāds apjautājās – nu, un kad tad jums būs bērniņš? Sirds asiņoja. Stājāmies uzskaitē vairākās klīnikās, un notika brīnums. Nu jau grūti pateikt, kas nostrādāja vairāk – vai nu mums tas beidzot bija lemts, vai arī tā bija dakteru profesionalitāte, taču… mazs, mīļš un nu jau 1,5 gadus vecs mīļums dipina tagad pa māju un rauj no virsmām visu, ko tikai viņa mazās roķeles spēj aizsniegt. Un tajos brīžos, kad šķiet, ka nu jau nav spēka, nevar izgulēties no rītiem, nav laisko brīvdienu, atceramies ar vīru, kā bija, kad mums nebija šī nemiera, kad nekā nebija, un esam laimīgi!

Zaiga,
36 gadi
Liene,
35 gadi
Laima,
39 gadi

Kā atbalstīt

90006282 (maksa par zvanu 1,42 €)

Meklē ziedojumu kastītes ELVI, Kristīne RR, Muki un AlkOutlet veikalos, VCA poliklīnikās vai Centrālās Laboratorijas filiālēs, kā arī degvielas uzpildes stacijās Virši A

Ziedojiet uz biedrības “Taureņa efekts” kontu LV37HABA0551034195731, maksājuma mērķī norādot “Ziedojums projektam Labu darot”